Door de coronacrisis is thuiswerken veel normaler geworden. Zo normaal zelfs, dat een groot aantal werkgevers verwacht dat werknemers ook na het opheffen van de coronamaatregelen structureel een deel van de werktijd thuis blijven werken.
Dat heeft gevolgen voor de vaste reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer. En hoe verhoudt die reiskostenvergoeding zich tot de onbelaste thuiswerkvergoeding van 2 euro per dag die werkgevers sinds 1 januari 2022 aan werknemers mogen uitkeren?
Vragen die op dit moment leven bij werkgevers en waar zij rekening mee willen houden in hun mobiliteitsbeleid. AWVN geeft antwoord op veelgestelde vragen over reiskostenvergoeding, thuiswerkvergoeding en waarjewerkt-budget.
Niets missen? Abonneer je op dit onderwerp en ontvang nieuwe artikelen automatisch in jouw persoonlijke overzicht!
Log in met de gebruikersnaam die je altijd gebruikt en die bij ons bekend is, maar met het wachtwoord van je bijbehorende werk- school- of privéaccount van Microsoft of Gmail